KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı SBA TEKNİK´ya (Bu metinde "SBA TEKNİK" olarak kullanılacaktır) aittir.

SBA TEKNİK internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, SBA TEKNİK ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı SBA TEKNİK internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini sbateknik.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. sbateknik.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

SBA TEKNİK internet sitesini ziyaret eden ve SBA TEKNİK sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2020 - SBA TEKNİK. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi